YURT İÇİ UÇAK BİLETİ
YURT DIŞI UÇAK BİLETİ

 • İstanbul - Hamburg
  159 Euro

 • Antalya - Dortmund
  149 Euro

 • Ankara - İstanbul
  59 Euro

 • İstanbul - Londra
  172 Euro

Başlayan Fiyatlarla
Check- in İşlemleri / Online Check-in

 

Boarding

Bilet ve bagaj islemlerini tamamlanmis olan yolcularin uçaga alinma islemine Boarding denir. Uçuslarda kalkis saatinden 10 dk önce bu islem sona ermektedir. Bu süre zarfinda terminale müracaat etmeyen yolcularimiz uçusa kabul edilmezler.

Uçus seferinin yapilacagi salonlarin girisinde Emniyet ya da özel güvenlik birimleri tarafindan yolcu ve el bagaji kontrolü yapildigi göz önüne alinarak yeterli sürede salonda bulunmanizi öneririz.

Uçaga kabul sirasinda, business yolcu, hasta, yasli, çocuklu ve bebekli yolculara öncelik taninmaktadir.

Bagaj

Ekonomi Sınıfı yolcularımız için tanınan serbest bagaj hakkı 15 kg,dır. Ayrıca yolcu beraberinde taşınacak her bir parça bagaj ağırlığının 32 kg'ı kesinlikle aşmaması gerekmektedir.

Kabinde yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajınızın ağırlığının 8 kg'ı ve boyutlarının 23 x 40 x 55 cm’yi geçmemesi gerektiğini lütfen unutmayınız.

Battaniye, bebek taşıma sepeti, şemsiye, baston, koltuk değneği, küçük kameranız ya da dürbününüz, el bagajı sayılır.

El bagajının dışında kabinde taşınmasını istediğiniz bagajınız için ayrı bir koltuk satın almalısınız. Bu durumda, bagajınız 75 kg'ı aşmamalı ve koltuğa sığabilecek ölçülerde olmalı. Ancak müzisyenseniz üzülmeyin, müzik aletleri bu ebat kısıtlamasının dışında tutuluyor. Çellonuz, elbette yanınızda olacak. Bu bagajınız için ödeyeceğiniz ücret, serbest bagaj hakkınızdaki limit aşımı olarak değerlendirilmez...

İkramlar

AnadoluJet uçuşlarımızda; yolcularımıza ücretsiz olarak bir pet bardak su ve çay ile seçenekli olarak hazır paketli tatlı ve tuzlu ürün ikram edilmektedir.

Elektronik Bilet

Elektronik bilet, kağıt bilet düzenlenmeksizin, tüm rezervasyon ve uçuş kayıtlarının elektronik ortamda saklanmasıdır. Elektronik bilet, alışılmış olan kağıt biletin elektronik olarak daha hızlı, güvenli ve pratik hale getirilmiş şeklidir. Bu sistemle tüm rezervasyon ve bilet detayları bilgisayar sisteminde güvenli bir şekilde saklanır ve olası rezervasyon değişikliği, parkur değişikliği, iade talebi ve uçuşa kabul (check-in) işlemleri elektronik ortamda kayıtlı bilet bilgisi üzerinden gerçekleştirilir.

Neden Elektronik Bilet ?

Elektronik bileti tercih etmek için 3 önemli nedeniniz var:

 • Güvenlidir, çünkü çalınma, kaybolma, unutulma gibi tehlikesi yoktur.
 • Pratiktir, çünkü kağıt biletlerde olduğu gibi, bilet düzenleme makinelerine ihtiyaç yoktur. Elektronik Bilet düzenlenmesini istediğinizde ya da uçuşunuzla ilgili herhangi bir değişiklik talep ettiğinizde veya uçuşa geldiğinizde, biletinizin sizler tarafından, satış ve check-in personeline verilmesi gerekmemektedir.
 • Hızlıdır, çünkü seyahatinizin rezervasyondan uçuş aşamasına kadar pratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.
 • Uçuş haritası sizlere Anadolu Jet  uçuş noktalarını tanıtmak, alternatif uçuşları göstermek ve gitmek istediğiniz yer hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

  Anadolu Jet Uçuş Haritasını İncelemek İçin Tıklayın