YURT İÇİ UÇAK BİLETİ
YURT DIŞI UÇAK BİLETİ
 
 
 

 • İstanbul - Tahran
  159 USD

 • İstanbul - Dalaman
  54 TL

 • İstanbul - Erbil
  220 USD

 • İstanbul - Süleymaniye
  220 USD

 • İstanbul - Gaziantep
  82 TL

Başlayan FiyatlarlaOnline Check In Nedir?

Atlas Jet Online Check In İçin Tıklayın

Online check-in imkanından, Atlasjet tarifeli seferleri ile İstanbul-Antalya-İzmir-Adana-Bodrum-Lefkoşa(Ercan) çıkışlı seferlere bileti olan tüm Atlasjet yolcuları faydalanabilir.

Online check-in uçağın kalkışından 36 saat öncesinden başlayarak, uçuşa 90 dakika kalıncaya kadar devam etmektedir.

Biletini Alo Bilet Hattı yetkili acentasından almış olan yolcularımız boarding (uçağa biniş) kartlarını kendi yazıcılarından çıkartabilmek için jetmil kart numarasını rezervasyon sırasında işlemiş olması veya 3D Secure güvenli ödeme seçeneğinden biletlerini almış olmaları gerekmektedir.

Bu şartlara uymayan yolcularımızın check-in işlemi tamamlanmamış olup, seçmiş oldukları koltuklar ile ilgili işlemlerini yaptırabilmek ve kredi kart kontrolü için havaalanlarında özel olarak hazırlanmış olan online kontuarına bileti almış oldukları kredi kartları ile veya kendilerine ait geçerli bir kredi kartı ile başvurmaları ve işlemlerini tamamlatmaları gerekmektedir. Ayrıca indirimli tüm biletlerde yaş kontrolü ve yurtdışı uçuşlarında pasaport kontrolü nedenleriyle koltuk seçmiş olmalarına rağmen boarding (uçağa biniş) kartlarını yazdıramamış yolcuların da check-in işlemlerini tamamlamak ve biniş kartlarını almak üzere havaalanlarında özel olarak hazırlanmış online kontuarına başvurmaları gerekmektedir.

Return check-in kuralları nelerdir?

Return check-in aynı gün içerisinde gidiş dönüş yapacak olan bagajsız yolcuların gidiş ve dönüş check-in işlemlerini, gidiş sırasında gerçekleştirerek, dönüş için gereken uçuş kartlarını gidiş sırasında vererek havaalanında zaman kaybını en aza indirmeyi amaçlar. Return check-in hizmetinden sadece rezervasyon sırasında Jetmil kart numarasını bildiren jetmil üyeleri yararlanabilir.

Return check-in hizmeti Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya karşılıklı uçuşlarında yapılabilmektedir.

 

Biletimi nereden alabilirim?
0212 503 16 16 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Biletlerin kullanım süresi nedir?
Biletler düzenlendiği andan itibaren 1 yıl geçerlidir.


Başkasının adına düzenlenmiş bir bileti ben kullanabilir miyim?
Biletlerin kullanım, rezervasyon/parkur değiştirme vb. hakkı, sadece biletin üzerinde adı - soyadı yazılı kişiye aittir ve bu hak hiç bir şekilde devredilemez.

İkram
Uçuşlarda sunulan yiyecek ve içecekler atlas jet yolcularına ikramdır.

Uçuşta Elektrikli Aletleri Kullanabilirmiyim?
Uçakta CD player ya da laptop bilgisayar kullanabilir miyim?
Havacılık kuralları gereği, kalkış ve iniş esnasında hiçbir elektronik aletin kullanılmaması gerekmektedir. Uçuş esnasında ise dizüstü bilgisayar, Gameboy, CD-Player, Video Camera gibi aletlerin kullanımına izin verilmiştir.
Ancak cep telefonları, tüm alıcılar, CD-ROM yazıcılar ve tüm kaydetme özelliği olan aletlerin kullanımı uçuş sırasında kesinlikle yasaktır.

3d Secure (3 Kat Güvenli) Ödeme
3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sistemin MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "SecureCode", Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "Verified by Visa" isimleri verilmektedir.

Bankanız 3-D Secure uygulamasını destekliyorsa, ilk ödeme işleminizde ekrana gelecek sayfa aracılığıyla sisteme kayıt olabileceksiniz.

Biletlerin kullanım süresi nedir?
Biletler düzenlendiği andan itibaren 1 yıl geçerlidir.

Uçuş ve yolcu konforunda yeniliklerin öncüsü Atlasjet’ten Türkiye’de bir ilk:

Havaalanına gidiş-gelişler için ücretsiz servis. Adana, İzmir, Bodrum ve Antalya bölgelerinde, havaalanına gidiş-geliş için uçuş saatlerine göre düzenlenen özel klimalı Atlasjet servislerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Fly&Bus havaalanı gidiş-geliş ücretsiz özel servisleri, Türkiye’de sadece Atlasjet’te Tüm servislerde, kalkış saatinden 10 dk. önce hareket noktasında olunması ve servis kullanımlarında ilgili uçuşa ait elektronik biletin veya cep telefonuna gelen kısa mesajın ibraz edilmesi zorunludur.