YURT İÇİ UÇAK BİLETİ
YURT DIŞI UÇAK BİLETİ
 
 

 • İstanbul - Odessa
  69 TL

 • İstanbul - Antalya
  69 TL

 • İstanbul - Lefkoşa
  59 TL

 • İstanbul - İzmir
  69 TL

Liradan Başlayan FiyatlarlaOnur Air Online Check-in yapmak için buraya tıklayınız

Kalkış saatine 30 dakika kala check-in işlemleri sona erer.
30 dakika öncesine kadar bagaj ve check-in işlemlerini tamamlamamış olan yolcular o uçuş ile ilgili tüm haklarını kaybeder ve ücret iadesi alamaz.
Check-in işlemini yaptıracak yolcu fotoğraflı bir kimlik kartını ibraz etmelidir, aksi takdirde uçuşa kabul edilememektedir.


Uçuş operasyonuna zamanın en modern ve elektronik uçağı olan A320/321 serisi uçakları ile başlayan Onur Air, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden CAT III B ( 25 feet tavan ve 125 metre altı görüş) yetkisini alan ilk özel havayolu şirketidir.


Başta İngiltere olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine tahditsiz CAT II / III yaklaşması ve iniş iznine sahip olan Onur Air, şu anda tüm tiplerde CAT II / III sertifikalıdır.


Onur Air’in sahip olduğu sertifikaların bazıları:


CAT II / III A-B Sertifikasyonu
BRNAV
RVSM
RVSM
TRTO
JAR145
ISO9001:2008
EN9110:2005

Yolcu biletine kaydedilerek karşılığında bagaj etiketi verilen kayıtlı bagaj Onur Air’in sorumluluğu altına girer. 2 yaşından küçük çocukların ücretsiz bagaj hakkı yoktur.

A - İç hatlarda serbest bagaj hakkı 15 kg’dır. Fazla bagaj için ikinci bir duyuruya kadar 3 TL/kg ücret tahsil edilmektedir.
B
- Uçak altına verilecek koliler dağılmayacak şekilde ve 15 kg’ı geçmeyecek parçalar halinde hazırlanmalıdır.
C
- Bagajlarda akıcı (turşu, bal, reçel vb.), yanıcı veya kırılabilecek maddeler uçağa alınmaz.
D
- Fazla bagaj ücreti ödenmesi yolcu tarafından kabul edilse dahi yolcunun tüm bagajı uçağa alınamayabilir. Fazla bagaj kabul edilebilir miktarda olmalıdır.

Özel durumlu spor malzemelerinde (sörf, kayak, okçuluk, golf, dalış takımı vs.) iç hat uçuşlarda takım başına 20 TL alınmaktadır (Ücret check-in sırasında ödenmektedir). Uçuşunuzun bitiminde bagajınızın hasarlı/kayıp olduğunu tespit ettiğinizde havalimanını terk etmeden kayıp eşya bölümüne başvurarak rapor tutturmanız zorunludur.