0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Sömestri Talilinde En uygun uçak bileti

Sömestri  tatili için En Ekonomik ve en Ucuz Uçak Bileti için İpuçları
1. Erken Rezervasyon Yapılması gereklidir
Bütün Havayolları uçaklarında sadece sınırlı sayıdaki koltukları en düşük fiyattan satarlar. bu kontenjana ayırdıkları koltukları biterse fiyatlar yükselir! Havayollarından uçuz uçak bileti almanın en önemli sırrı erken rezervasyon yapılmasıdır. Birçok hava yolu limitli sayıdaki koltuklarını promosyonlu fiyattan satışa sunarlar. Promosyonlu koltuklar sınırlı sayıda olduğu için ucuz uçak bileti almak üzere ilk rezervasyon yapanlar haliyle en ucuza uçmaktadırlar. limitli sayıdaki koltuklara erken rezervasyon yaparsanız daha ucuz uçak bileti alma sansınız olacaktır.

2. Hafta Sonu Kalış Kuralı

Gideceğiniz yönde (şehirde) en az bir haftasonu günü kalmanız halinde daha ucuz uçak bileti bulma olanağınız artacaktır. Resmi Kurumlarda çalışan Bürokratlar ve İş adamları  daha cok hafta içi mesai gününde seyahat ettikleri için hava yolları hafta içi daha yüksek fiyatlar uygulamaktadır.

3. Hafta İçi Uçuşları Daha Ucuzdur
Çarşamba ve Perşembe günleri hareketli uçuşlar hafta sonu uçuşlarına göre daha ucuz fiyatlı olabilir. Bu uçuşlardan daha ucuz uçak bileti alma şansınız yüksektir.

4. Dönüş Kapalı Alınan Biletler ( gidiş dönüş )

Gidişve dönüş  tarihleri belli olan uçuşlarda uçak biletleri her zaman daha ucuz olmaktadır.Bilet satın alırken kesin dönüş tarihinizi belirleyerek uçak bileti satın alırsanız daha ucuz uçak bileti bulma şansınız artacaktır.

5. Direk ve Aktarmalı Uçuşlar

her zaman olmamakla beraber direk (baska bir şehirden aktarma olmadan) olan uçuşlar daha ucuz olabilir. Gideceğiniz yönde direk uçuşlar varsa ucuz uçak bileti araması yaparken önceki ve sonraki bir kaç gün için de arama yaparak direk uçak olup olmadığından emin olun. Direkt uçuşlu fiyatlar ile aktarmalı uçuşları karşılaştırn  fiyatı en düşük ve ucuz olan uçuşları kontrol etmenizde faydasını göreceksiniz.

6. Seyahat Tarihi Esnekliği

Eğer seyahat tarihiniz esnek ise uçuş araması yaparken değişik tarihleri de aramanız faydalı olacaktır. Bazı havayolu firmalarında sadece seçtiğiniz tarih için fiyat yüksek olabilir . seçtiğiniz tarihte değil de, o haftanın başka bir gününde hatta bir sonraki veya bir önceki günde daha en ucuz uçak bileti bulma şansınız daha yüksek olabilmektedir.

7. Rezervasyonlarınızı enuygunucakbileti.co'da yapın

enuygunucakbileti.co,sadece bir web sitesi değil, günün 24 saat haftanın 7 günü yılın 365 günü çalışan bir seyahat acentesidir ! enuygunucakbileti.co web sitemizde her zaman en doğru ve en ucuz uçak biletlerini görebilirsiniz.Çünkü, enuygunucakbileti.co da verilen hizmetler sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır.

enuygunucakbileti.co  iletişim bilgileri, destek hattı numarası gibi bilgilere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile En uygun ucuz uçak bileti alabilirsiniz.
onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Sömestri Talilinde En uygun uçak bileti,tatil bileti,tatilde uçak bileti - ONLİNEUCAKBİLETİ™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir